Uzņēmums "1C - ANDI" 


Jaunumu saņemšana


JAUNUMI

24.09.2019.

Mums ir lieliskas ziņas! Un mēs esam gatavi, dalīties ar tiem!

Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.

 

Dodieties kempingā ar draugiem? Vai arī plānojat korporatīvo ballīti ar kolēģiem? Vai varbūt jūs ceļojat uz ārzemēm lielā kompānijā?


Šādiem notikumiem ir paredzēta mūsu lietotne "Общая касса"!. Tas vienkāršo jūsu darbu pie pasākuma izmaksu uzskaites un novērš neskaidrības jautājumos: “Kas? Kam? Un cik tam vajadzētu? ”

 

Kā tas darbojas? 

Jūs ievadāt notikuma nosaukumu, sākuma un beigu datumu. Norādat galveno valūtu. Pielikums izveido kopēju pasākuma kasi.

 

Pēc tam pievienojiet dalībniekus pasākumam no kontaktu saraksta vai arī izmantojot lietotni. Norādiet tālruņu numurus un / vai e-pastus - zvaniem, vēstuļu izsūtīšanai un / vai ziņojumu sūtīšanai tieši no programmas.

 

Katram dalībniekam ir savs maciņš. Pēc nepieciešamības jūs norādāt ieguldīto vai iztērēto summu, iestatot valūtu. Un pēc tam saglabājiet naudas bilanci. Atverot maku, jūs varat redzēt pašreizējo atlikumu, kā arī ņemt naudu kasierim vai izdalīt.

 

Jūs varat arī sadalīt izdevumu summu vienādi starp visiem atlasītajiem dalībniekiem vai izrakstīt katram atsevišķam dalībniekam.

"Общая касса" reģistrē izdevumus un ienākumus un automātiski to sadala starp dalībniekiem. Pasākuma beigās tas jums pat atgādina par parādiem.

 

"Общая касса" atbrīvo jūs no finansiālajām neskaidrībām un ļauj pilnībā izbaudīt pasākumu!

 

❗️❗️❗️Lietotne jau ir pieejama lejupielādei testa režīmā, šobrīd tikai operētājsistēmai Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=e1c.andi.Money

13.jpg  17.jpg  Money.jpg  4.jpgAtpakaļ sarakstā

search

Pēdējie Jaunumi
Iekšējās kontroles sistēma NILLTFN2019
17.01.2020.
Cienījamie klienti un partneri!
Lai nodrošinātu atbilstību noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas un terorisma finansēšanas likuma prasībām, tiek piedāvāta iekšējās kontroles sistēmas metodika (NILLTPFN).
Produktu saite Sīkāk
E-pasta piegādes problēmas.
30.10.2019.
Cienījamie klienti un partneri!

Uzņēmums 1C-ANDI savā vārdā regulāri nosūta pa e-pastu informāciju un rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem 1C-ANDI klientiem un 1C ITA abonentiem Baltijas valstīs, kuri interesējas par jaunumiem, kas saistīti ar 1C programmatūru.

Pagājušajā nedēļā mūsu pasta serveris nokļuva Barracuda surogātpasta sarakstā (šobrīd tā tur vairs nav). Tie adresāti, kuru pasta serveris ienākošā pasta pārbaudei izmanto šo surogātpasta sarakstu, mūsu vēstules nav saņēmuši. Jūs savam pasta serverim varat izmantot dažādus surogātpasta sarakstus (pēc jūsu ieskatiem), bet mums jābrīdina, ka šajā gadījumā mēs nevaram ietekmēt un neesam atbildīgi par uzņēmuma 1C-ANDI elektroniskā pasta, tai skaitā rēķinu, savlaicīgu piegādi. Tīmeklī ir ļoti daudz dažādu surogātpasta sarakstu, bet tikai Barracuda uzskatīja mūsu vēstules par surogātpastu. Gmail, hotmail, inbox.lv un līdzīgos pasta servisos ar mūsu sūtītajām vēstulēm problēmu nav bijis.
SīkākSIA “1C-Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2020 © Design & Development Andi Web.