Uzņēmums "1C - ANDI" 


Jaunumu saņemšana


Elektroniskais žurnāls “TAX.LV Bizness un nodokļi”


Saistībā ar pastāvīgajām reformām nodokļu un uzņēmējdarbības jomā, grāmatvedim vai jebkuram uzņēmējam ir svarīgi nezaudēt no redzesloka nevienu no izmaiņām. Mūsu žurnāls “TAX.LV Bizness un nodokļi” – tā ir platforma, pateicoties kurai jums stundām ilgi nebūs jāmeklē nepieciešamā informācija par izmaiņām: visu to mēs jau esam izdarījuši jūsu labā. Jums arī nebūs jāiedziļinās sarežģītajā oficiālajā biznesa valodā: visu informāciju mēs cenšamies pasniegt kompetenti un pieejami.

“TAX.LV Bizness un nodokļi” – žurnāla “Uzņēmēja biļetens” turpinātājs, kura vēsture sākās pirms 17 gadiem. Mēs saglabājām vārdu “biļetens”, lai uzsvērtu, ka aktuālās informācijas sniegšana ir mūsu galvenais uzdevums arī jaunajā izdevuma formātā. Mūsu idejiskā iedvesmotāja un žurnāla “Uzņēmēja biļetens” izdevēja Nadežda Lisenok turpinās savu ilggadējo darbību arī jaunajā žurnālā.

Sākot ar šo gadu programmas “1C” lietotāji Latvijā, spēkā esoša apkalpošanas līguma ietvaros, kurš noslēgts ar jebkuru no oficiālajiem “1C” partneriem, saņems elektronisko žurnālu bez maksas. Kopumā 2019. gadā plānots izlaist 20 elektroniskā izdevuma numurus.
Tajos mēs stāstīsim par jaunumiem likumdošanā, notikumiem biznesa un uzņēmējdarbības jomās, kā arī par programmu “1C” praktisko izmantošanu.
Bet lielā mērā žurnāla saturs būs atkarīgs arī no jums, mūsu lasītāji un programmu “1C” lietotāji. Mēs sagaidām savstarpēju sadarbību, jo esam ieinteresēti, lai ikviens izdevuma lappusēs atrastu sev interesējošu informāciju.

Tajos mēs stāstīsim par jaunumiem likumdošanā, notikumiem biznesa un uzņēmējdarbības jomās, kā arī par programmu “1C” praktisko izmantošanu.
Bet lielā mērā žurnāla saturs būs atkarīgs arī no jums, mūsu lasītāji un programmu “1C” lietotāji. Mēs sagaidām savstarpēju sadarbību, jo esam ieinteresēti, lai ikviens izdevuma lappusēs atrastu sev interesējošu informāciju.

Turklāt vietnē www.tax.lv mūsu lasītājiem ir iespēja katru dienu saņemt aktuālāko informāciju. Mēs esam ieinteresēti, lai jaunākā informācija jums būtu pieejama katru dienu.
Mūsu rakstu autori – tādi paši grāmatveži, uzņēmēji, biznesmeņi, kuri pārzina savu uzņēmējdarbības jomu un dalās pieredzē ar saviem kolēģiem. Žurnāls var interesēt visus tos, kas seko līdzi jaunākajām izmaiņām nodokļu un uzņēmējdarbības jomās.

Atvērta parakstīšanās žurnāla "TAX.LV Bizness un nodokļi" abonēšanai 2019. gadam. Izdevumu var saņemt gan papīra, gan elektroniskā formātā.
Jūs varat pieteikties:
- atsūtot pieteikumu uz elektronisko pasta adresi: hotline@andi.lv;
- piezvanot pa tālruni: +371 67555777, +371 29555045;
- mūsu birojā: Dzērbenes ielā 14, Rīga, LV-1006

Svarīgi! Elektroniskā žurnāla saturs atšķiras no žurnāla satura papīra formātā.


ABONĒŠANAS SISTĒMA:
“TAX.LV – Bizness un nodokļi” - elektroniskais izdevums - gadā 20 izdevuma numuri, katrā numurā 32 lpp.
- 1 mēnesis (1 izdevuma numurs) - abonēšanas cena 5 eiro + PVN 12% (5,60)
- 3 mēneši (5 izdevuma numuri) — abonēšanas cena 23 eiro + PVN 12% (25,76)
- 6 mēneši (10 izdevuma numuri) — abonēšanas cena 40 eiro + PVN 12% (44,80)
- 12 mēneši (20 izdevuma numuri) – abonēšanas cena 60 eiro + PVN 12% (67,20)

Semināra “Grāmatveža svētki 2019” dalībniekiem dāvanā 20,00 eiro atlaide gada abonementam!
- 12 mēneši (20 izdevuma numuri) – abonēšanas cena 40 eiro + PVN 12% (44,80)

- Lietotājiem, kuriem ir spēkā esošs programmas „1C” apkalpošanas līgums – elektroniskais žurnāls 2019. gadam BEZ MAKSAS!

Lietotājiem, kuriem ir spēkā esošs programmas „1C” apkalpošanas līgums
- 1 mēnesis — abonēšanas cena 9 eiro + PVN 12% (10,08)
- 3 mēneši - abonēšanas cena 24 eiro + PVN 12% (26,88)
- 6 mēneši - abonēšanas cena 44 eiro + PVN 12% (49,28)
- 12 mēneši – abonēšanas cena 83 eiro + PVN 12% (92,96)

Ar cieņu,
SIA ‘’1C-ANDI’’ UN
žurnāla “TAX.LV Biļetens” redakcija
search
Akcijas

Pēdējie Jaunumi
E-pasta piegādes problēmas.
30.10.2019.
Cienījamie klienti un partneri!

Uzņēmums 1C-ANDI savā vārdā regulāri nosūta pa e-pastu informāciju un rēķinus par sniegtajiem pakalpojumiem 1C-ANDI klientiem un 1C ITA abonentiem Baltijas valstīs, kuri interesējas par jaunumiem, kas saistīti ar 1C programmatūru.

Pagājušajā nedēļā mūsu pasta serveris nokļuva Barracuda surogātpasta sarakstā (šobrīd tā tur vairs nav). Tie adresāti, kuru pasta serveris ienākošā pasta pārbaudei izmanto šo surogātpasta sarakstu, mūsu vēstules nav saņēmuši. Jūs savam pasta serverim varat izmantot dažādus surogātpasta sarakstus (pēc jūsu ieskatiem), bet mums jābrīdina, ka šajā gadījumā mēs nevaram ietekmēt un neesam atbildīgi par uzņēmuma 1C-ANDI elektroniskā pasta, tai skaitā rēķinu, savlaicīgu piegādi. Tīmeklī ir ļoti daudz dažādu surogātpasta sarakstu, bet tikai Barracuda uzskatīja mūsu vēstules par surogātpastu. Gmail, hotmail, inbox.lv un līdzīgos pasta servisos ar mūsu sūtītajām vēstulēm problēmu nav bijis.
Sīkāk
Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.
24.09.2019.
Kompānija
Mums ir lieliskas ziņas! Un mēs esam gatavi, dalīties ar tiem!

Kompānija "1C-Andi" ar lepnumu iepazīstina jūs ar mūsu jauno mobilo lietotni – "Общая касса"! Kas šobrīd ir izlaista divās valodās: angļu un krievu.

Dodieties kempingā ar draugiem? Vai arī plānojat korporatīvo ballīti ar kolēģiem? Vai varbūt jūs ceļojat uz ārzemēm lielā kompānijā?
SīkākSIA “1C-Andi”, LV40003537160 Adrese: Latvija, Rīga, Dzērbenes iela 14 Talrunis: (+371) 67555777 E-mail:Uzrakstīt Darba laiks: Pm. - Pt. no 09.00 līdz 18.00

Copyright Andi 2013 © Design & Development Andi Web.